Paket servis hizmetleri

Mönünüzü biz hazırlayalım.
Yemek pişirme derdine, acaba yemekleri doğru mu hazırladım endişesine son.

İş adamları, sanatçılar, yalnız yaşayanlar, yemek pişirmeye vakti olmayanlar, yemek yapmayı bilmeyenler bu teklif tam size göre.

Kilo verirken mönünüzde size özel olarak yazan yemekleri en leziz haliyle hazırlayıp, ev ya da iş yerinize ulaştırabiliriz.

Haftalık seanslarınızda vücut analizinize göre belirlenen beslenme mönününüz catering firması tarafından tüm ara ve ana öğünler, bitki çaylarına kadar hazırlanır,  günlük nereye gönderilmesini istiyorsanız dilediğiniz saatte kapınızda.

Tuzsuz, az yağlı, düşük kolesterollü beslenenler, diyabetikler, vejeteryanlar, organik beslenmek isteyenler, hamileler, emzikliler tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek bu seçenek diyetisyeninizin catering firmasına verdiği özel eğitimler, teftişler sonrasında en etkili haliyle sofralarınızı süsleyecektir.
 

Ya da dilerseniz bize email ya da telefonla ulaşın, yapacağımız birebir görüşmeler sonrası size uygun olan paket programlardan birini seçelim sağlık ve formunuz için endişelenmeden ağız tadıyla yiyebileceğiniz mönülerle form bulun.