Şehir-yurt dışından hizmet alma esasları


Websitemizdeki online değerlendirme formunu doldurunuz.

 

*Telefon ile merkezimize ulasarak hizmet alma isteğinizle ilgili detayları anlatınız.

 

Asistanlarımızdan banka hesap numaramizi öğrenerek, belirtilen ücreti yatirmaniz sürecin ilerleyebilmesi için sarttir. Lütfen Havale/EFT dekontunuzu belirtilen faks numarasina Berrin hanımla yapılacak görüşme öncesinde fakslayiniz.

 

* Doldurmuş olduğunuz bilgiler dogrultusunda Berrin hanım gerekli görürse sizden birtakim tahliller isteyecektir. Bu tahlilleri yaptirarak sonuçlari merkezimize iletiniz.

 

*Elimize ulaşan tahlilleriniz değerlendirilerek konuyla ilgili dönüş 2. Seansınızda yapılacaktır.

 

*Sağlık durumunuza ve kilo durumunuza göre belirlenecek beslenme listeniz Berrin hanım tarafından hazirlanip size telefon, e-posta ya da faks yolu ile iletilecektir.

 

*Arzu ettiğiniz takdirde görüşmelerimiz görüntülü de yapılabilir.

 

*Danışanlarımızın sağlığı ve memnuniyeti için online görüşmelerin de birebir seanslar gibi randevulaşarak ilerlemesine önem veriyoruz. Kişiler belirtilen gün ve saatte bize istedikleri kanaldan ulaşarak, kilolarını bildirmelilerdir.

 

Kilo takibi için aynı yerde, sabah saatleri, kıyafetsiz ve aç tartılmanızı öneririz. Bu arada vücut analizi yaptırabiliyorsanız  çok daha efektif olacaktır.

 

Haftalık görüşmeleriniz öncesi yeni diyetinizde istekleriniz, özel durumlar, sağlık veya ruhsal gidişatı etkileyen faktörleri mutlaka paylaşmalısınız. Diyetinizin size özel olması için açık olmanız önemlidir.

 

Mesafeler sorun olmadan sağlıklı ve ideal bedene kavuşmak için yanınızdayız.

 

Beraber başarılara ulaşmak dileğiyle...

 

Diyetisyen Berrin Yiğit