Berrin Yiğit Sistemi

İlk görüşme: "Detaylı analiz" günüdür.  Bu görüsmede danisanımızın beslenme alışkanlıkları, yeme zevkleri ve sorunları, sağlık öz geçmişi, yaşam şekli, psikolojik durumu, diyet ve kilo geçmişi, hareket durumu ile ilgili detay  bilgiler alınmakta, ailesinin sağlık durumu değerlendirilmekte, çevresel faktörler incelenmektedir, Yani beslenme hayatını etkileyen tüm hususlar kritik edilmektedir.

İkinci adım vücut analizi ile bedenin yağ, kas, kemik ve sıvı durumu değerlendirilerek hedefler belirlenir.

Tüm bu bilgiler ışığında ise kişiye özel, uygulanabilir liste hazırlanıp anlatılır.

 

Zayıflama süreci sabırlı davranılması gereken bir yolculuktur. Bu nedenle sürecimiz 4,8,12 seanslık programlar olarak yürütülmektedir. Paket sürelerine göre indirimler içermektedir bu nedenle taksitlendirilemez ve ödeme günleri geciktirilemez. Bu konuda gösterdiğiniz hassasiyete şimdiden teşekkür ederiz.

 

Kisilerin sağlık, motivasyon ve kilo sorununa göre uygulanan programların süresi değişim gösterebilmektedir. Her diyet ve bu kürlerin sonuçları kişiye özeldir, karşılaştırma yapılamaz.

 

 Programın başlayabilmesi; ödemenin hesaplarımıza aktarılması veya görüşme öncesi nakit  yapılması ile mümkündür. Uygulanacak programın seçimi daha sonra yapılacaksa hizmet alınan seans bedelinin ödemesi alınmaktadır. Paket seçiminize göre programınızın başlatılacağı görüşmeye  hazırlıklı gelmenizi rica ederiz.

 

Paket programlarımız en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır.

Her paket kişiye özeldir başkalarına aktarılamaz.

Tüm bu bilgileri ve randevu tarihlerinizi yazdığımız randevu kartını lütfen kaybetmeyiniz.

 

Merkezimiz haftaiçi 10-19 arası cumartesi ise saat 14'e kadar hizmet vermektedir. Yaz dönemlerinde değişen tarifeler önceden bildirilecektir, Yine resmi tatiller, kongre, hastalık,vefat gibi özel durumlar da önceden belirtilecektir.

 

İdeal kiloya ulaşabilme süreci her bünyeye, diyetinize uyumunuza ve motivasyonunuza göre değiştiğinden başlangıçta belli olmamaktadır ve bu nedenle uygulanacak program için tahmini bir süre verilemektedir.

 

Tüm danışanlarımıza eşit ve kaliteli hizmet vermek adına belirlenen bu kurallara uyumunuz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Sağlıklı, mutu ve formda günlerde görüşmek dileklerimizle....