Tansiyon ve kolesterol ilacımı bıraktım

Fazla kilolar tabii ki sorun ama önemli olan sağlıkla ve doğru yeme planıyla zayıflamak demişti ilk tanıştığımızda Berrin hanım sonrasında da ispatı bıraktığım ilaçlar oldu kuşkusuz. Eğer doğru besinleri yerseniz size ilaç etkisi yapabildiğini ben kendim gördüm. 8 aydır içmediğim bu ilaçlara eskisi gibi yer, kilo alır ve sporu bırakırsam muhtaç olacağımı biliyorum ama aynı hatayı tekrarlamıycam. Berrin hanımın da desteği ile belki de gençleşmeye devam edicem.

Artık daha rahat ayakkabı giyiyor, yürüyüş yapıyorum uykum düzene girdi, en ufak sıcakta veya sinir anında tansiyonum tavana fırlamıyor. Yaşamımı güzelleştirdiğime göre demek ki kendine iyi bakmanın getirisi yüksek faiziyle dönüyor siz de kendinize iyi bakın. Sorunlarınızı keşfedin doktora gidin ama bilinçsiz beslenmeyin.

En zor kısmı benim için zor çay karışımları, çorba günleri ve tuzsuz öğünlere alışmak oldu ama insan herşeye alışıyor inanın şimdi eski yediklerim o kadar ağır geliyor ki . En güzel kısmı da artık bugün ne yesem diye düşünme derdim yok herşeyin en iyisini Berrin hanım planlıyor benim için.

Sağlıkla ve zayıf kalın...